Fototapety, płótna

Fototapety – alternatywa dla tradycyjnej tapety lecz z możliwością indywidualnego nadruku. Zaleta jest również to że jest bardzo łatwa w montażu i nie wymaga dodatkowego kleju jak w przypadku zwykłej tapety, można ją przyklejać i odklejać kilkakrotnie i nie traci swoich właściwości. Zalecana do wyklejania ścian znajdujących się wewnątrz budynków. Tapety drukowane są solwentowo w rozdzielczościach 720 i 1440 dpi, druk pełny kolor CMYK.


Płótno Canvas syntetyczne – wysokiej jakości materiał z tworzywa sztucznego i drobną fakturą który doskonale odwzorowuje kolory. Dzięki półbłyszczącej powierzchni, nasycenie kolorów jest wyższe niż w wersjach matowych, materiał można naciągać na ramy.


Płótno Canvas naturalne – wysokiej jakości materiał bawełniany o matowej powierzchni. Naturalna struktura pozwala drukować niesamowicie realistyczne reprodukcje oraz fotografie. Podobnie jak w przypadku płótna cyfrowego, materiał można naciągać na ramy. Zalecamy wydruk w wysokiej rozdzielczości.


CENNIK – DRUK SOLWENTOWY (1m2): 720 dpi 1440 dpi
Fototapeta 67 zł 77 zł
Płótno Canvas syntetyczne tel. tel.
Płótno Canvas naturalne tel. tel.

Wyślij zapytanie o dokładną wycenę: biuro@studioreklamy.net lub zadzwoń: +48 515 501 907

Ceny dotyczą wydruku wraz z materiałem +  docinanie do formatu.

Ceny przy zamówieniu minimum 2m2

Termin 4-6 dni roboczych

Banery które są wykańczane za pomocą zgrzewania ze względu na rozciągliwość/elastyczność materiału mogą mieć różnice
w wymiarze końcowym +/- 1 cm na 1 m2.

Pliki do druku prosimy przygotować w skali 1:1 w formacie TIFF (CMYK) bez warstw (spłaszczony), bez masek i kanałów oraz bez załączonych profili kolorów.

Głęboką czerń uzyskamy dzieki nastepujacej kombinacji:
C-30% M-30% Y-30% K-100%.

Ceny netto +23% VAT