Naklejki, folie

Naklejki Kraków, to jedna z najtańszych i najpopularniejszych form reklamy wielkoformatowej, są idealne do naklejenia na zewnątrz np. na tablice, szyby, witryny sklepowe, wolnostojące konstrukcje z tablicami, billboardy, jak również nadają się do wewnątrz jako reklama firmy, np. na drzwiach ścianach, szybach itp. w sklepach, firmach, biurach, na stoiskach targowych itp.


Naklejki drukowane są metodą solwentową lub drukiem UV który nie potrzebuje dodatkowego zabezpieczenia w postaci laminatu i jest odporny na promieniowanie UV i blaknięcie kolorów. Drukujemy w rozdzielczościach 360-1440 dpi, druk pełny kolor CMYK.


Istnieje możliwość zalaminowania wydrukowanej folii laminatem stałym lub płynnym (błysk lub mat), laminat zabezpiecza wydruk przed zarysowaniami, przedłuża żywotność kolorów a także daje łatwość wyczyszczenia z zabrudzeń.


Naklejki drukujemy na kilku rodzajach materiału w zależności od przeznaczenia i wytrzymałości:

  1. standardowa folia monomeryczna błyszcząca lub matowa, biała lub przeźroczysta – najpopularniejsza i najtańsza folia samoprzylepna stosowana do płaskich powierzchni, np. tablic, witryn sklepowych, elementów samochodów, szyb itp. Przeznaczenie krótkookresowe bez laminatu, długookresowe (kolory nie blakną) z laminatem płynnym lub stałym lub przy druku UV.materiał wzmocniony – przeznaczenie do średniookresowego użytkowania na zewnątrz i do wewnątrz.
  2. folie OWV – folia perforowana z małymi dziurkami, stosowana głównie do witryn sklepowych oraz szyb samochodowych, efektem jest wydrukowana reklama widziana z zewnątrz, a ze środka pomieszczenia lub samochodu jest widoczne to co się dzieje na zewnątrz.
  3. samoprzylepna folia ploterowa bez zadruku występująca w kilkudziesięciu kolorach w wersji mat lub błysk, przeznaczona do oklejania tablic, witryn, samochodów, banerów itp. Napisy i znaki wycinane są na ploterze wg projektu. Stosujemy folie: monomeryczne, polimerowe, wylewane, flex, flox, dekoracyjne, szronione itp.
  4. inne rodzaje flolii: polimerowa, wylewana, magnetyczna, translucentna (kasetonowa), folie podłogowe, piaskowane, dekoracyjne, backlight, folie z zadrukiem od strony kleju, fototapety, folie z klejem wybiórczym, folie odblaskowe itp.

DRUK SOLWENTOWY NA FOLIACH

CENNIK – DRUK SOLWENTOWY NA FOLIACH (1m2): 720 dpi 1440 dpi
Folia samoprzylepna (mat lub błysk) – monomerowa krótkookresowa 45 zł 55 zł
Folia OWV 60 zł 75 zł
Folia wylewana – samochodowa tel.  tel. 
Folia polimerowa tel.  tel. 
Folia odblaskowa tel. tel.
Folia z nadrukiem od strony kleju 69 zł 79 zł
Naklejka podłogowa 85 zł 95 zł
Folia z klejem wybiórczym 70 zł 80 zł
Fototapeta od 66 zł od 76 zł
Laminat stały – 25 zł netto
Laminat płynny – 22 zł netto

 


 

DRUK UV NA FOLIACH:

CENNIK – DRUK UF NA FOLIACH (1m2): 360 dpi 540 dpi
Folia samoprzylepna (mat lub błysk) – monomerowa krótkookresowa 65 zł
Folia OWV 70 zł 85 zł
Folia wylewana – samochodowa tel. tel.
Folia polimerowa tel. tel. 
Folia odblaskowa tel.  tel.
Folia z nadrukiem od strony kleju 80 zł 90 zł
Naklejka podłogowa 95 zł 105 zł
Folia z klejem wybiórczym 80 zł 95 zł
Fototapeta od 76 zł od 86 zł
Laminat stały – 25 zł netto
Laminat płynny – 22 zł netto

Wyślij zapytanie o dokładną wycenę: biuro@studioreklamy.net lub zadzwoń: +48 515 501 907

Ceny dotyczą wydruku wraz z materiałem +  docinanie do formatu (do powierzchni 0,5 m2) – bez laminatu.

Ceny przy zamówieniu minimum 2m2

Termin ok. 4-7 dni roboczych

Pliki do druku prosimy przygotować w skali 1:1 w formacie TIFF (CMYK) bez warstw (spłaszczony), bez masek i kanałów oraz bez załączonych profili kolorów.

Głęboką czerń uzyskamy przy następującej kombinacji: C-30% M-30% Y-30% K-100%.

Ceny netto +23% VAT